Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25. XII. 2022 r.

„Słowo prawdziwie stało się Ciałem i żyje pośród nas. Dzielmy się tą prawdą tak, jak dzielimy się chlebem”.

Życzę błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego, przeżywanych w pokoju, radości i jedności a także umocnienia w wierze, nadziei i miłości. Niech spotkanie z objawionym Synem Bożym pozwoli nam z nadzieją patrzeć w przyszłość.

1. W niedzielę (25. grudnia) NIE MA MSZY ŚW. o godz. 8:30. W poniedziałek (26. grudnia) w drugi dzień Świąt Msze św. w porządku niedzielnym: godz.: 8:30, 10:00 i 12:00.

2. Serdecznie dziękuję parafianom z Roztoki za udekorowanie i przygotowanie kościoła na Święta Bożego Narodzenia – również bardzo dziękuję Rodzinie z Brzozówki za ofiarowanie choinek!

3. Bardzo dziękuję za ofiary składane w związku z przeprowadzonymi w tym roku inwestycjami oraz na koszy ogrzewania kościoła.

4. Proszę parafian z Brzozówki z grupy II o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą (przed 1 stycznia).

5. 30. grudnia – święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – Msza św. o g. 17:00.

31. XII Msza św. na zakończenie roku 2022 o godz. 17:00 i nabożeństwo dziękczynno-błagalne – zapraszam do wspólnej modlitwy!

6. Za tydzień (01. stycznia) Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

7. Klucz do bramy cmentarnej dostępny jest u ks. Proboszcza w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

8. Wizytę duszpasterską – „Kolędę” rozpocznę 7 stycznia.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam lektury „Gościa Niedzielnego”: numer podwójny – 15 zł.

11. Życzę błogosławionych, zdrowych Świąt i pięknych spotkań z bliskimi.