VII Niedziela Wielkanocy – Wniebowstąpienie Pańskie – 24. V. 2020 r.

Po Mszy Świętej o godzinie 12,00 – Nabożeństwo majowe.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii obraz Matki i Królowej Przenajdroższej Krwi. Główna Msza Święta zostanie odprawiona o godzinie 12,00. Od godziny 11,00 przygotowanie do Eucharystii prowadzone przez Wspólnoty naszej Parafii: Krwi Chrystusa, Koła Żywego Różańca, Siostry franciszkanki świeckie. Mszy Świętej o godzinie 12,00 przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. Bogusław ze Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

W niedzielę 31. V. rozpocznie się perygrynacja obrazu Matki Bożej w naszej parafii. Najpierw obraz przyjmą rodziny należące do Wspólnoty Krwi Chrystusa, następnie inne rodziny naszej Parafii. Obraz będzie w domach trzy dni. Osobą koordynującą perygrynację obrazu jest Pan Marek Stefański z Kiścinnego. – 515 115 100.

Dziękuję mieszkańcom Sowiej Woli za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego. Na przyszły tydzień poproszę mieszkańców Sowiej Woli: Mościcka Elżbieta, Mościcka Edyta, Tikonow Anna, Majewska Małgorzata, Szymańska Iwona, Nosarzewska Marzena, Kobuszewska Barbara.