XVIII Niedziela zwykła – 02. VIII. 2020 r.

Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godzinie 12,00 – Adoracja i procesja Eucharystyczna. W kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „ Porcjunkuli”. Warunki: – pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Modlitwy Pańskiej, i Wyznania Wiary.

W czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona o godzinie 17,00.

W piątek – Pierwszy miesiąca – Zachęcam do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej.

W poniedziałek 10. VIII. – Święto Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika.

W sobotę 15. VIII. – Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P. – Msze Święte o godzinie 09,00 i 12,00.

W niedzielę 16. VIII. O godzinie 11,00 – Nabożeństwo na Cmentarzu Armii Krajowej w Wierszach.

Dziękuję mieszkańcom Aleksandrowa za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego.

Na przyszły tydzień poproszę mieszkańców Roztoki.