XXX Niedziela zwykła – 25. X. 2020 r.

Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są w dni powszednie o 16,30. W niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12,00.

W środę obchodzimy Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

W niedzielę 01 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte odprawione będą o 09,00 i 12,00 w kościele. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie Mszy Świętej na cmentarzu. Wypominki jednorazowe będą odczytane w kościele po Mszy Świętej o 12,00. Prośba, by odwiedzać cmentarz przed Uroczystością Wszystkich Świętych i po uroczystości, by nie było dużego zgromadzenia wiernych.

W poniedziałek 02 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych. Główna Msza Święta zostanie odprawiona o godzinie 17,00. Wypominki będą odczytane po Mszy Świętej.

Od 01 – 08 listopada można uzyskać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych – nawiedzenie kościoła i cmentarza.

Dziękuję mieszkańcom Sowiej Woli za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego.

Na przyszły tydzień poproszę mieszkańców Sowiej Woli: Błaszczyk Ilona, Midzińska Krystyna, Liszkiewicz Barbara, Gil Anna, Kosiorek Krystyna, Majewska Marianna, Wszołek Małgorzata.