XXIV Niedziela zwykła – 13. IX. 2020 r.

Dziś Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania – klasy I i II szkoły średniej godzina 10,00.

Następne spotkanie dla młodzieży w niedzielę 20. IX. O godzinie 10,00.

W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Główna Msza Święta zostanie odprawiona o godzinie 17,00.

We wtorek Wspomnienie N. M. P. Bolesnej.

W piątek – Święto Św. Stanisława Kostki.

Dziękuję mieszkańcom Brzozówki za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego: Cegiełka Halina, Abramczyk Paweł Kucharska Elżbieta, Siwek Jadwiga, Zielska Marta, Zielińska Urszula, Żelechowska Ewa, Żelechowska Justyna, Trojanowski Norbert.

Na przyszły tydzień poproszę mieszkańców Brzozówki: Borkowska Renata, Radziejewska Ewa, Stefańska Elżbieta, Stefańska Iwona, Męzińska Małgorzata, Kucharska Lidia, Lewandowska Anna, Stefańska Bożena, Kowalska Hanna, Kubuszewska Marta.