Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 01. I. 2023 r.

Życzę drogim Parafianom i naszym Gościom, aby spotkanie z objawionym Synem Bożym, którego zrodziła Maryja pozwoliło z nadzieją patrzeć w Nowy Rok Pański 2023. Życzę sił ducha i ciała na każdy dzień – Szczęść Boże!

1. W niedzielę 01. stycznia niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu: po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja Pana Jezusa w Eucharystii.

2. Dziękuję za ofiary składane w związku z kosztami ogrzewania kościoła. Bardzo dziękuję za ofiary składane na konto Parafii.

3. Dziękuję parafianom z Brzozówki z grupy II za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Brzozówki z grupy III o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

4. Chorych i starszych parafian odwiedzę w środę (04. stycznia) od godz. 8:30.

5. W piątek (06. stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o godz. 10:00 i 12:00. Obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. Taca na Misje św. Możemy spożywać pokarmy mięsne. Spowiedź przed Mszą św.

6. Wizytę duszpasterską – „Kolędę” rozpocznę 7 stycznia. Będziemy we wspólnej modlitwie prosić P. Boga o błogosławieństwo. Plan „Kolędy” jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii. Jeśli komuś nie odpowiada podany termin, to proszę o kontakt.

7. W niedzielę (15. stycznia) po Mszy św. o godz. 10:00 serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież, całe rodziny na wspólne KOLĘDOWANIE ze Św. Mikołajem – przewidziana NIESPODZIANKA!

8. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Cena „Gościa Niedzielnego” od stycznia to 10 zł.

11. Życzę błogosławionego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.