IV Niedziela Adwentu 18. XII. 2022 r.

1. Rozpoczęliśmy ostatni tydzień adwentowego przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego. Możliwość spowiedzi świętej codziennie przed Mszą św. o godz. 17:00. Nie odkładajmy spowiedzi – czuwajmy!

2. Możemy nabywć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki przygotował p. Zygmunt, organista – złożone ofiary na jego potrzeby.

4. Zapraszam na ostatnie Roraty w środę o godz. 17:00 i w sobotę (24. grudnia) o godz. 8:00 / podzielenie się wigilijnym opłatkiem!

5. Dziękuję parafiankom z Brzozówki z grupy I za przygotowanie kościoła przed niedzielą.

6. Proszę parafian z Roztoki o udekorowanie i przygotowanie kościoła na Święta Bożego Narodzenia – już dziś serdecznie dziękuję, także Rodzinie z Brzozówki za ofiarowanie choinek do kościoła!

7. Bardzo dziękuję za ofiary składane w związku z tegorocznymi inwestycjami oraz na koszy ogrzewania kościoła.

8. W sobotę (24. grudnia) Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie Roraty o godz. 8:00. Na uroczystą Pasterkę zapraszam 24. grudnia o godz. 22:00! Taca z Pasterki na Dom samotnej Matki.

– 25. grudnia NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 8:30.
– 26. grudnia Msze św. o godz. 8:30, 10:00 i 12:00.
– 30. XII – Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – Msza św. o g. 17:00.
– 31. XII – Msza św. na zakończenie Roku 2022 o godz. 17:00 i nabożeństwo dziękczynno-błagalne.

9. Proszę zgłaszać się po klucz do bramy cmentarnej w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

10. Proszę, aby żywe kwiaty sprzątane z grobów wyrzucać obok kontenera, a plastykowe doniczki i folie do kontenera.

11. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

12. Zachęcam lektury „Gościa Niedzielnego”.

13. Życzę błogosławionej niedzieli, rodzinnej Wigilii i spokojnego tygodnia.