6 Niedziela Wielkanocy 14. V. 2023 r.

1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do Sakr. małżeństwa przygotowują się: Przemysław Adrian KAMIŃSKI, kawaler z Parafii Św. Barbary w Modlinie – Twierdzy i Anna KUCHARSKA, panna z Janówka z naszej Parafii.

2. W niedzielę 14 maja po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które 4 czerwca będą przeżywać rocznicę I Komunii św.

3. Dziękuję parafiankom z Brzozówki z grupy I za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę rodziców dzieci komunijnych o przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego.

4. Na nabożeństwa majowe w dni powszednie zapraszam o godz. 17:45, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00

5. We wtorek (16 maja) Uroczystość Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.

6. W niedzielę (21 maja) Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy o godz. 10:00 dzieci w grupie 16 osób przystąpią do I Komunii św.. Parafian, którzy nie są związani z rodzinami dzieci zapraszam na Mszę św. o godz. 8:30 lub 12:00.

7. Mszę św. w dni powszednie do końca sierpnia odprawiamy o g. 18:00.

8. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny na plebanii w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

11. Życzę spokojnego, zdrowego tygodnia – Chrystus zmartwychwstał, ALLELUJA!