5 Niedziela Wielkanocy 07. V. 2023 r.

1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do Sakr. małżeństwa przygotowują się: Przemysław Adrian KAMIŃSKI, kawaler z Parafii Św. Barbary w Modlinie – Twierdzy i Anna KUCHARSKA, panna z Janówka z naszej Parafii.

2. W niedzielę 07 maja po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które 21 maja przystąpią do I Komunii św.

3. Niedziela 07 maja – przypada niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu; po Mszy św. o godz. 12:00 nabożeństwo majowe i procesja wokół kościoła; zapraszam panów do krzyża, do chorągwi, wspólnoty parafialne.

4. Serdecznie dziękuję nowożeńcom Małgorzacie i Bartoszowi z rodziną za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Brzozówki z grupy I o przygotowanie na kolejny tydzień.

5. Na nabożeństwa majowe w dni powszednie zapraszam o godz. 17:45, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00.

6. W poniedziałek (08 maja) Uroczystość Św. Stanisława, bpa i męcz., patrona Polski.

7. W niedzielę (14 maja) po Mszy o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci przed Rocznicą Komunii św., (Rocznica – 04 czerwca o g. 10:00).

8. Mszę św. w dni powszednie do końca sierpnia odprawiamy o g. 18:00.

9. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny na plebanii w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

10. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

12. Życzę spokojnego, zdrowego tygodnia – Chrystus zmartwychwstał, ALLELUJA!