7 Niedziela Wielkanocy ( Wniebowstąpienie Pańskie ) 21. V. 2023 r.

1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do Sakr. małżeństwa przygotowują się: Marcin Antoniewski, kawaler z Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Kazuniu i Karolina Stefańska, panna z Brzozówki z naszej Parafii.

2. W niedzielę 21 maja obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Podczas Mszy św. o godz. 10:00 dzieci w grupie 16 osób przystępują do I Komunii św. Zapraszam do udziału w „białym tygodniu”.

3. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego oraz ustrojenie kwiatami. Proszę parafian z Brzozówki z grupy II o przygotowanie na kolejny tydzień.

4. Na nabożeństwa majowe w dni powszednie zapraszam o godz. 17:45, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00. Rozpoczęliśmy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W piątek (26 maja) Dzień Matki – módlmy się za nasze mamy.

6. W niedzielę (28 maja) po Mszy św. o godz. 10:00 – spotkanie dla młodzieży – kandydatów do Sakr. Bierzmowania.

7. W niedzielę (28 maja) o godz. 12:00 – zapraszam na Mszę św. dziękczynną z okazji srebrnego jubileuszu sakramentu kapłaństwa Waszego ks. Proboszcza.

8. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Bardzo proszę parafian o przygotowanie ołtarzy eucharystycznych: I ołtarz przy „Organistówce” – Wiersze. II ołtarz obok P. Matys – Truskawka. III ołtarz, kapliczka przy kościele – Sowia Wola. IV ołtarz, za dawną szkołą – Aleksandrów.

9. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny u ks. Proboszcza.

10. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

12. Życzę spokojnego, zdrowego tygodnia – Chrystus zmartwychwstał, ALLELUJA!

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.