VI Niedziela zwykła 12. II. 2023 r.

1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z kosztami ogrzewania kościoła. Dziękuję za ofiary składane na konto bankowe Parafii.

2. Dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy IV za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VI o przygotowanie kościoła za dwa tygodnie, czyli przed 26 lutego.

3. Katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych odbędzie się po feriach zimowych, czyli w niedzielę 26 lutego po Mszy św. o godz. 10:00.

4. W parafii Św. Marka w Dąbrowie Leśnej rozpoczął się Kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w poniedziałki i piątki o godz. 19:00.

5. W środę (22. lutego) Środą Popielcową rozpoczniemy okres Wielkiego Postu, czyli duchowe przygotowanie do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

6. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

8. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” cena – 10 zł.

9. Życzę błogosławionego i zdrowego tygodnia – dzieciom i młodzieży radosnego i bezpiecznego, zimowego wypoczynku.