VII Niedziela zwykła 19. II. 2023 r.

1. W środę (22. lutego) Popielcem rozpoczniemy okres Wielkiego Postu, czyli przygotowanie do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. o godz. 17:00 – przyjmiemy odrobinę popiołu na nasze głowy na znak pokuty i nawrócenia. Obowiązuje nas post ścisły.

2. Od Środy Popielcowej do niedzieli będziemy przeżywać Dni Modlitw o ducha pokuty i o trzeźwość naszego narodu. Jest to czas przebłagania za pijaństwo, inne grzechy, czas podejmowania ofiar w intencji nawrócenia grzeszników.

3. W niedzielę (26. lutego) po Mszy św. o godz. 10:00 katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych.

4. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z kosztami ogrzewania kościoła. Dziękuję za ofiary składane na konto bankowe Parafii.

5. W parafii Św. Marka w Dąbrowie Leśnej trwa Kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w poniedziałki i piątki o godz. 19:00.

6. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VI o przygotowanie kościoła.

7. Nabożeństwa wielkopostne: Droga krzyżowa w piątki o godz. 17:30, a Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00, zapraszam!

8. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” cena – 10 zł.

11. Życzę błogosławionego i zdrowego tygodnia – dzieciom i młodzieży radosnego i bezpiecznego, zimowego wypoczynku.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.