V Niedziela zwykła 05. II. 2023 r.

1. 5 lutego po Mszy św. o godz. 10:00 katecheza dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

2. 5 lutego niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu – po sumie o godz. 12:00 adoracja Pana Jezusa w najświętszej Eucharystii.

3. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z kosztami ogrzewania kościoła. Dziękuję za ofiary składane na konto bankowe Parafii.

4. Dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy III za przygotowanie kościoła przed niedzielą. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy IV o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

5. W sobotę 11. lutego będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o cierpiących, dźwigających krzyż choroby. W czasie Mszy św. o godz. 17:00 udzielę Sakramentu chorych.

6. Katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych odbędzie się po feriach zimowych, czyli w niedzielę 26. lutego.

7. W parafii Św. Marka w Dąbrowie Leśnej rozpoczął się Kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w poniedziałki i piątki o godz. 19:00.

8. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” cena – 10 zł.

11. Życzę błogosławionego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.