XXX Niedziela zwykła 23. 10. 2022 r.

1. PORZĄDEK MSZY ŚW. NIEDZIELNYCH OD PAŹDZIERNIKA JEST NASTĘPUJĄCY: GODZ. 8:30, 10:00, 12:00.

2. W niedzielę 23. października Niedzielą Misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Naszą modlitwą i ofiarami złożonymi na tacę wspieramy duchowo i materialnie setki polskich misjonarek i misjonarzy pracujących na całym świecie.

3. Bardzo dziękuję parafianom z Aleksandrowa z grupy II i z Kiścinnego za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego. Proszę parafian z Roztoki o przygotowanie kościoła i terenu wokół przed kolejną niedzielą.

4. Fachowiec – ślusarz przygotowuje bramę, furtkę i kilka brakujących przęseł do parkanu cmentarza. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z inwestycjami!

5. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec w tygodniu jest po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o g. 10:00.

6. Przyjmuję intencje mszalne na 2023 rok.

7. Spotkanie dla rodziców i młodzieży, która w listopadzie przystąpi do Bierzmowania – w sobotę (29. X.) po nabożeństwie różańcowym.

8. W sobotę (29. X.) po Mszy św. o g. 10:00 zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym.

9. Na stoliku wyłożone są kartki, aby podać zmarłych do Wypominków jednorazowych i rocznych.

10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. 01. XI. o g. 10:00 w kościele i o g. 12:00 na cmentarzu parafialnym.

11. Pragnę poinformować, że jeśli od ostatniego pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania grobem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

13. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.