XXXI Niedziela zwykła 30. 10. 2022 r.

1. W niedzielę 30. X. obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszej Świątyni parafialnej. Wspominamy dzień, w którym nasi dziadkowie i rodzice pod przewodnictwem bł. Stefana kard. Wyszyńskiego, oddali ten gmach na własność Panu Bogu. Dziękujemy za tę świątynię i wiarę naszych przodków.

2. Bardzo dziękuję parafianom z Roztoki za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego. Proszę rodziców i młodzież, która przystąpi do sakramentu Bierzmowania o przygotowanie kościoła i terenu wokół na kolejny tydzień.

3. Ślusarz przygotowuje bramę, furtkę i kilka przęseł do parkanu cmentarza. Wokół kościoła zamontowaliśmy latarnie, które będą doświetlały teren kościelny. Dziękuję fachowcowi za sprawne wykonanie prac. Bardzo dziękuję za ofiary składane w związku z inwestycjami!

4. We wtorek (01. XI.) Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 10:00 w kościele i o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym. W środę (02. XI.) Dzień Zaduszny – Msza św. o godz. 17:00.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 8:30 wizyty z sakramentami u chorych i starszych parafian. Od godz. 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św.

6. W sobotę (05. XI.) o g. 15:00 grupa młodzieży przystąpi do sakramentu Bierzmowania, którego udzieli ks. biskup Rafał Markowski.

7. W niedzielę (06. XI.) na Mszę św. o g. 10:00 i na spotkanie zapraszam rodziców i dzieci z klasy 3 – komunijnej.

8. Na stoliku wyłożone są kartki do Wypominków za zmarłych.

9. Pragnę poinformować, że jeśli od ostatniego pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania grobem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

11. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.