XXIX Niedziela zwykła 16. 10. 2022 r.

1. PORZĄDEK MSZY ŚW. NIEDZIELNYCH OD PAŹDZIERNIKA JEST NASTĘPUJĄCY: GODZ. 8:30, 10:00, 12:00.

2. W niedzielę 16. X. przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Tego dnia przypada również 44 rocz. wyboru papieża św. Jana Pawła II. Po Mszy św. zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości, jako „żywy pomnik” naszego wielkiego Rodaka.

3. W niedzielę 16. X. po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży z klasy 8 rozpoczynającej przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.

4. Bardzo dziękuję parafianom z Aleksandrowa z grupy I, za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy II o przygotowanie kościoła i terenu wokół przed kolejną niedzielą.

5. Fachowiec – ślusarz przygotowuje bramę, furtkę i kilka brakujących przęseł do parkanu cmentarza. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z inwestycjami!

6. Trwa październik i nabożeństwa różańcowe. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy. Różaniec w tygodniu jest po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o g. 10:00.

7. Przyjmuję intencje mszalne na 2023 rok. Zapraszam w tygodniu, gdyż w niedzielę jest o wiele mniej czasu, aby rezerwować Msze św.!

8. W środę (19. X.) wspomnienie liturgiczne bł. ks. Jerzego Popiełuszki a w sobotę (22. X.) wspomnienie św. Jana Pawła II.

9. Spotkanie dla rodziców i młodzieży, która w listopadzie przystąpi do Bierzmowania – w sobotę (22. X.) po nabożeństwie różańcowym.

10. Na stoliku wyłożone są kartki, aby zapisać naszych zmarłych do Wypominków jednorazowych i rocznych.

11. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

12. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.