Chrystus zostawił nam obietnicę Ducha Świętego. W wolności serca i pełniąc dobre uczynki dla naszych bliźnich, zapragnijmy wyrwać się z sideł nieuporządkowanych pożądań, abyśmy otrzymali obiecane dary i skorzystali z nich.

1. W niedzielę 23. czerwca nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o g. 12:00. Ostatnie nabożeństwa czerwcowe w tygodniu o g. 17:45 – zapraszam.

2. Dziękuję nowożeńcom Klaudii i Rafałowi z bliskimi za wysprzątanie kościoła i za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Roztoki o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. W LITURGII W TYM TYGODNIU: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, w sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

4. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza rodziny w Parafii. Maryja obecnie nawiedza rodziny w Krogulcu, a następnie w Wierszach – niech wspólna modlitwa z Maryją będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

5. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie otwarta w środy w godzinach 17:30 – 18:30.

5. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

6. Życzę dobrego i błogosławionego tygodnia. Dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom radosnych i bezpiecznych wakacji. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.