Niech błogosławieństwo Boże ożywi naszą wiarę w prawdę, że Bóg w Trójcy Osób jest zawsze z nami i prowadzi nas, choć nieraz po wyboistych drogach, do ostatecznego celu, jakim jest niebo.

1. W niedzielę 16. czerwca nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o g. 12:00. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu odprawiamy o g. 17:45.

2. Dziękuję parafianom z Aleksandrowa z grupy II i z Kiścinnego za wysprzątanie kościoła, terenu przykościelnego i za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę narzeczonych Klaudię i Rafała z bliskimi o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

4. W piątek (21. czerwca) zakończenie Roku szkolnego – zapraszam dzieci, młodzież i rodziców na Mszę św. dziękczynną o g. 18:00.

5. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza rodziny w Parafii. Maryja obecnie nawiedza rodziny w Roztoce – niech wspólna modlitwa z Maryją będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

6. Jeśli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo własności miejsca – zapraszam do kancelarii.

7. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

8. Życzę dobrego tygodnia, Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.