Chrystus przyrzekł nam stałą obecność Ducha Świętego, który w nas się modli, umacnia naszą miłość i prowadzi nas do prawdy. Niech więc w codziennym życiu umacnia nas Duch Święty, abyśmy żyli zgodnie z Ewangelią.

1. W niedzielę 30. czerwca ostatnie nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o g. 12:00.

2.mDziękuję parafianom z Roztoki za wysprzątanie kościoła i za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Krogulca o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. W LITURGII W TYM TYGODNIU: w środę święto św. Tomasza, Apostoła; w sobotę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych w Polsce.

4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W piątek odwiedziny u chorych i starszych z sakramentami od g. 8:30. Możliwość spowiedzi od g. 16:30. W sobotę nabożeństwo wynagradzające od g. 16:00.

5. Od pierwszego lipca Msza św. w dni powszednie o g. 17:00.

6. W niedzielę ( 07. lipca ) po Mszy św. o g. 12:00 procesja eucharystyczna.

7. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza rodziny w Parafii. Maryja obecnie nawiedza rodziny w Wierszach. W tym tygodniu rozpocznie nawiedzanie w Truskawce. Niech wspólna modlitwa z Maryją będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

6. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie otwarta w środy w godzinach 17:30 – 18:30.

7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat lub więcej, to należy odnowić prawo własności miejsca na cmentarzu; zapraszam do kancelarii parafialnej.

8. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

9. Życzę dobrego i błogosławionego tygodnia. Dzieciom, młodzieży radosnych i bezpiecznych wakacji.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.