Ufając mocno Bogu i wpatrując się we wzór Maryi, mamy nadzieję, że otrzymamy obiecane dary i staniemy się podobni do Chrystusa, który pokonał grzech. Z tą nadzieją i błogosławieństwem Boga udajemy się do naszych domów.

1. W niedzielę 09. czerwca obchodzimy uroczystość odpustową ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. Serdecznie dziękuję ks. prof. Arkadiuszowi Domaszk, salezjaninowi za przewodniczenie sumie odpustowej i wygłoszenie Słowa Bożego. Po Mszy św. o g. 12:00 procesja wokół kościoła – zapraszam.

2. Dziękuję parafianom z Aleksandrowa z grupy I za wysprzątanie kościoła i za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy II i z Kiścinnego o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

3. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu o g. 17:45 – zapraszam.

4. W liturgii w tym tygodniu: w czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

5. W sobotę ( 15. czerwca ) jak co miesiąc zapraszam na „Wieczernik Krwi Chrystusa” – o g. 15:30 adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitewne czuwanie – o g. 16:30 Msza św.

6. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza rodziny w Parafii – Maryja obecnie nawiedza rodziny w Roztoce. Niech wspólna modlitwa z Maryją będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

7. Jeśli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo własności miejsca; zapraszam do kancelarii.

8. Tygodni „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

9. Życzę dobrego tygodnia; Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.