1. W niedzielę 12. maja Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

2. W niedzielę 12. maja przeżywamy Wizytację kanoniczną parafii, którą przeprowadza Jego Ekscelencja ks. biskup Rafał Markowski. ks. Biskup modli się z nami, przyjmuje sprawozdanie o stanie duchowym i materialnym parafii, udziela sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży, spotyka się z Parafialną Radą Duszpasterską, we wtorek ks. biskup odwiedzi Szkołę w Sowiej Woli i nawiedzi cmentarz parafialny. Bardzo dziękuję ks. biskupowi za obecność, modlitwę i proszę o pasterskie błogosławieństwo dla rodzin, dzieci i całej wspólnoty.

3. Dziękuję rodzicom młodzieży, kandydatów do sakramentu Bierzmowania i rodzicom dzieci komunijnych za wysprzątanie kościoła i terenu przykościelnego oraz za dekorację kwiatową.

4. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej w tygodniu o g. 17:45.

5. Spotkanie dla dzieci komunijnych z rodzicami we wtorek o g. 18:30, a I Komunia dzieci w sobotę (18. maja) o g. 11:00.

6. W sobotę zapraszam od g. 20:00 na modlitewne czuwanie: „Wzrastać w Duchu Świętym we wspólnocie Kościoła”, które poprowadzi ks. dr hab. Arkadiusz Domaszk, salezjanin; czuwanie zakończymy Mszą św. o g. 23:00.

7. W niedzielę (19. maja) Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała (30. maja) – proszę parafian o przygotowanie ołtarzy eucharystycznych: 1 ołtarz przy „organistówce” – KROGULEC, 2 ołtarz obok p. Matys – JANÓWEK, 3 ołtarz, kapliczka przy kościele – BRZOZÓWKA, 4 ołtarz, za dawną szkołą – ROZTOKA.

9. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny – obecnie nawiedza rodziny w Aleksandrowie – niech wspólna modlitwa za przyczyną Maryi będzie źródłem jedności i miłości naszych rodzin.

10. Jeśli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo własności miejsca; zapraszam do kancelarii.

11. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

12. Życzę dobrego tygodnia, Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.