1. W niedzielę 26. maja Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.

2. Obchodzimy Dzień Matki, niech Maryja niepokalana wyprasza u Boga mamom łaskę zdrowia, pokój serca i wdzięczną miłość bliskich.

3. Dziękuję rodzicom dzieci, które będą obchodzić I rocznicę Komunii świętej za wysprzątanie kościoła i terenu przykościelnego oraz za dekoracje kwiatowe. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VII o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

4. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej w tygodniu o g. 17:45.

5. Spotkanie dla dzieci z 4 klasy i rodziców przed I rocznicą Komunii jutro (27. maja) o g. 18:30, a uroczystość dzieci w Boże Ciało o g. 10:00.

6. W czwartek (30. maja) Uroczystość Bożego Ciała – proszę parafian o przygotowanie ołtarzy eucharystycznych: 1 ołtarz przy „organistówce” – KROGULEC, 2 ołtarz obok p. Matys – JANÓWEK, 3 ołtarz, kapliczka przy kościele – BRZOZÓWKA, 4 ołtarz, za dawną szkołą – ROZTOKA.

7. W tym tygodniu I sobota czerwca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P. o godz. 17:00.

8. W niedzielę 02. czerwca po Mszy św. o g. 12:00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Również za tydzień Święto Dziękczynienia – ofiary po Mszy św. na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie.

9. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny – zakończyła nawiedzanie rodzin w Aleksandrowie, rozpocznie nawiedzanie w Roztoce. Niech wspólna modlitwa za przyczyną Maryi będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

10. Jeśli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo własności miejsca; zapraszam do kancelarii.

11. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

12. Życzę dobrego tygodnia – Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.