1. W niedzielę 02. czerwca przeżywamy XVII Święto Dziękczynienia pod hasłem: „Dziękujemy za służbę człowiekowi”. Zbiórka ofiar do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie.

2. 02. czerwca niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu – po Mszy św. o g. 12:00 procesja eucharystyczna wokół kościoła.

3. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała, za aktywny udział w procesji, a szczególnie budowę ołtarzy – parafianom z Krogulca, Janówka, Brzozówki i Roztoki.

4. Dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy VII za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy I o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

5. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu o g. 17:45 – zapraszam.

6. W poniedziałek (03. czerwca) w budynku byłej szkoły w Wierszach o g. 17:00 odbędzie się spotkanie dla osób, które posiadają pamiątki, zdjęcia, listy i inne przedmioty z okresu działań wojennych i partyzanckich – Fundacja Misja Kampinos chce przygotować scenariusz gry terenowej realizowanej w okresie wakacji na terenie KPN.

7. W czwartek (06. czerwca) obrzęd błogosławieństwa wianków.

8. W piątek Urocz. Najśw. Serca P. Jezusa – możemy jeść potrawy mięsne.

9. W tym tygodniu I piątek czerwca – od g. 8:30 wizyty u chorych z sakramentami świętymi, od g. 17:30 możliwość spowiedzi.

10. W niedzielę (09. czerwca) będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. Sumę o g. 12:00 odprawi ks. dr hab. Arkadiusz Domaszk, salezjanin – zapraszam.

11. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza rodziny – Maryja rozpoczęła nawiedzanie rodzin w Roztoce. Niech wspólna modlitwa z Maryją będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

12. Jeśli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo własności miejsca; zapraszam do kancelarii.

13. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

14. Życzę dobrego tygodnia; Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.