1. 24. marca Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień, w którym wspominamy Mękę Chrystusa, poczynając od Jego mesjańskiego wjazdu do Jerozolimy. Obrzęd poświęcenia palm wielkanocnych na początku Mszy św. Po Mszy św. o g. 10:00 rozwiązanie konkursu na Palmę wielkanocną – dziękuję rodzinom, które wzięły udział w konkursie.

2. Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę, za które zakupujemy kwiaty do ” Grobu Pańskiego „.

3. Wspólnotę Krwi Chrystusa proszę o wykonanie dekoracji świątecznej.

4. 24. marca po Mszy św. o g. 12:00 nabożeństwo Gorzkich Żali.

5. Dziękuję parafiankom z Brzozówki z grupy III za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy I na kolejny tydzień.

6. W Wlk. Tygodniu możliwość spowiedzi w pon., wt. i śr. od g. 16:30.

7. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny – obecnie nawiedza rodziny w Sowiej Woli. Niech wspólna modlitwa za przyczyną Maryi będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

8. OBCHODY WIELKIEGO TYGODNIA:
– Wielki Czwartek – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ o g. 18:00,
– Wielki Piątek – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ o g. 18:00 (ofiary na tacę na utrzymanie ” Grogu Pańskiego ” w Jerozolimie),
– Wielka Sobota – poświęcenie pokarmów od g. 9:00 do g. 13:00,
– LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ o g. 19:00,
– Zapraszam druhów – Strażaków do warty przy Grobie Pańskim.

9. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Rezurekcja o g. 6:00. Zapraszam do procesji panów do chorągwi, Koła Żywego Różańca, ministrantów, dziewczynki do sypania kwiatów.

– W Wielką Niedzielę nie będzie Mszy św. o g. 8:30
– W drugi dzień świąt wielkanocnych Msze św. o g. 10:00 i 12:00

10. Tygodnik ” Gość Niedzielny ” – cena 10 zł.

11. Życzę owocnego przeżycia Wielkiego Tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.