Chrystus zmartwychwstał! Radujmy się! On żyje, jest z nami i chce żyć w sercu każdego z nas. Zaprośmy Go do naszych domów. Chrystus pragnie uczestniczyć w naszym życiu, słuchać nas i przemieniać w Siebie. Niech Chrystus nam błogosławi, Alleluja!

1. Serdecznie dziękuję za przygotowanie uroczystości zmartwychwstania Pana Jezusa, Wspólnocie Krwi Chrystusa za „Ciemnicę” i Grób Pański, za procesję rezurekcyjną p. Zygmuntowi, parafianom niosącym krzyż, figurę Chrystusa, chorągwie, Kołom Żywego Różańca, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiaty z rodzicami, Strażakom z Komendantem za wartę przy Grobie Pańskim.

2. Dziękuję parafianom z Sowiej Woli z gr. I za wysprzątanie kościoła – proszę parafian z Sowiej Woli z gr. II na kolejny tydzień.

3. W niedzielę 31. marca Msza św. jeszcze o g. 10:00 i 12:00 – NIE MA MSZY O G. 8:30. W poniedziałek Wielkanocny w drugi dzień świąt Msze św. o g. 10:00 i 12:00 – taca na KUL.

4. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny – obecnie nawiedza rodziny w Sowiej Woli. Niech wspólna modlitwa za przyczyną Maryi będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

5. W piątek ( 05. kwietnia ) od g. 8:30 – wizyty u chorych i starszych, od g. 16:30 możliwość spowiedzi. W sobotę ( 06. kwietnia ) od g. 16:00 – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N. M. P.

6. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia ( 07. kwietnia ) rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia – taca za tydzień na CARITAS.

7. W niedzielę Bożego Miłosierdzia ( 07. kwietnia ) po Mszy o g. 10:00 katecheza dla młodzieży, kandydatów do Sakr. Bierzmowania oraz dla rodziców.

8. Jeżeli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem; zapraszam do kancelarii parafialnej.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

10. Życzę radosnego przeżywania tajemnicy wielkanocnej – PAN JEZUS ŻYJE, ALLELUJA! Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.