Śmierć Jezusa przyniosła nowe życie. Ta ofiara dokonała się dla nas i wzywa nas do wdzięczności wyrażanej umacnianiem się w wierze i wzajemnej służbie.

1. Serdecznie dziękuję ks. Mariuszowi za wygłoszenie nauk rekolekcyjnych, abyśmy owocnie przeżyli święta zmartwychwstania Chrystusa.

2. W niedzielę ( 17. marca ) na Mszy św. o g. 12:00 poświęcenie siedmiu ikon Przelania Krwi Chrystusa. Bardzo dziękuję Wspólnocie Krwi Chrystusa za wielki dar dla Parafii, po Mszy św. o g. 12:00 nabożeństwo Gorzkich Żali.

3. Dziękuję parafiankom z Brzozówki z grupy II za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Brzozówki z grupy III na kolejny tydzień.

4. Zapraszam dzieci i młodzież z rodzinami do udziału w konkursie na Palmę Wielkanocną. Rozstrzygniecie konkursu za tydzień w niedzielę palmową ( 24. marca ) po Mszy św. o g. 10:00.

5. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny – obecnie nawiedza rodziny w Sowiej Woli. Niech wspólna modlitwa za przyczyną Maryi będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

6. W piątek ( 22. marca ) o g. 18:00 Droga krzyżowa od cmentarza parafialnego do kościoła – zapraszam wszystkich parafian.

7. W niedzielę ( 24. marca ) Niedzielą Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm wielkanocnych na każdej Mszy św. – o g. 10:00, jeśli pozwoli pogoda – procesja z palmami wokół kościoła. W przyszłą niedzielę, proszę o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. OBCHODY WIELKIEGO TYGODNIA:
Wielki Czwartek i Wielki Piątek – liturgia o g. 18:00,
Wielka Sobota – liturgia paschalna o g. 19:00, Rezurekcja o g. 6:00,
Proszę druhów – Strażaków do pełnienia warty przy Grobie Pańskim.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. Tygodnik „Gość Niedzielny”; cena 10 zł.

11. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.