Po Mszy św. nastąpi moment rozesłania. Umocnieni błogosławieństwem Bożym rozważajmy, co oznacza, że Bóg okazał nam miłosierdzie. Znając smak przebaczenia, otwierajmy się na bliźnich i nieśmy im Dobrą Nowinę.

1. W niedzielę 07. kwietnia Niedziela Miłosierdzia Bożego. Chrystus wzywa nas mówiąc:
„błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia – bądźmy wobec siebie wrażliwi i miłosierni. Ofiary na tacę są na dzieła prowadzone przez Caritas.

2. W niedzielę 07. kwietnia po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla młodzieży, kandydatów do sakr. Bierzmowania i dla rodziców.

3. W niedzielę 07. kwietnia po Mszy św. o g. 12:00 przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego „Koronka” za nasze rodziny i „małą Ojczyznę”.

4. Dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z gr. II za wysprzątanie kościoła – proszę parafian z Sowiej Woli z gr. III na kolejny tydzień. Dziękuję Wspólnocie Krwi Chrystusa za rozebranie świątecznej dekoracji i przystrojenie ołtarzy kwiatami.

5. W poniedziałek 08. kwietnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Msza św. o g. 17:00.

6. W niedzielę ( 14. kwietnia ) po Mszy św. o g. 10:00 katecheza dla dzieci komunijnych i rodziców.

7. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny – obecnie nawiedza rodziny w Sowiej Woli. Niech wspólna modlitwa za przyczyną Maryi będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

8. Jeżeli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem; zapraszam do kancelarii parafialnej.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

10. Życzę spokojnego tygodnia – Pan Jezus zmartwychwstał, Alleluja! Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.