II Niedziela Wielkiego Postu 05. III. 2023 r.

1. Niedziela 05. marca – jest niedzielą miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 nabożeństwem Gorzkich Żali rozpoczniemy godzinną adorację Pana Jezusa obecnego w Eucharystii – zapraszam.

2. W niedzielę modlitwą wspieramy pracę ewangelizacyjną polskich misjonarzy.

3. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z kosztami ogrzewania kościoła. Dziękuję za ofiary składane na konto bankowe Parafii.

4. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VII za przygotowanie kościoła na niedzielne świętowanie. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VIII przed kolejną niedzielą.

5. Nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 12:00, Droga krzyżowa w piątki o godz. 17:30 – zapraszam!

6. W sobotę (11. marca) pielgrzymka autokarowa do Częstochowy do Sanktuarium Krwi Chrystusa – zbiórka przy kościele o godz. 6:15.

7. W niedzielę (19. marca) po Mszy św. o godz. 10:00 katecheza dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

8. Od Rekolekcji wielkopostnych, czyli od 24 marca do końca sierpnia Msza św. w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18:00!

9. Klucz do bramy cmentarnej jest dostępny na plebanii w poniedziałki, środy i piątki w godz.: 16:30 – 18:30.

10. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” cena – 10 zł.

12. Życzę błogosławionego i zdrowego tygodnia.