Podobnie jak pierwsi uczniowie spotkaliśmy w Eucharystii żywego Boga. Teraz On, Baranek Boży, posyła nas do świata, abyśmy dali świadectwo wierze. Nie wstydźmy się Jezusa, ale naśladujmy Apostołów.

1. Rozpoczęliśmy Okres zwykły w Roku liturgicznym, który będzie trwał do wtorku przed Środą Popielcową.

2. W niedzielę ( 14. stycznia ) po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży, kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

3. Dziękuję za ofiary na koszty ogrzewania kościoła, także za ofiary składane na konto bankowe Parafii.

4. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VII za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy I o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.

5. Od 18. do 25 stycznia będziemy obchodzić Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. W sobotę ( 20. stycznia ) o g. 17:00 – zapraszam na Mszę św., a później na konferencję o przelaniu Krwi Pana Jezusa podczas męki Drogi krzyżowej oraz adorację Najświętszego Sakramentu.

7. Rozpocząłem wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę” – we wspólnej modlitwie w rodzinach prosimy Pana Boga o błogosławieństwo. Serdecznie dziękuję rodzinom z Aleksandrowa, Dąbrówki, Kiścinnego, Krogulca, Janówka i Truskawki oraz części Sowiej Woli za gościnność, rozmowy i złożone ofiary – Bóg zapłać!

PLAN „KOLĘDY” JEST WYWIESZONY W GABLOCIE PRZED KOŚCIOŁEM ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII. Jeśli komuś nie odpowiada podany termin, to proszę o kontakt.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

10. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia a dzieciom i młodzieży radosnego i bezpiecznego zimowego wypoczynku. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.