Bóg złożył obietnicę, że nigdy nie zgładzi ziemi, ale w Jezusie Chrystusie zbawia świat. Nasz udział we Mszy św. stał się dla nas odnowienia przymierza. Tak jak kiedyś tęcza stała się znakiem przymierza, tak dziś dobre czyny niech potwierdzają naszą wierność Bogu.

1. W niedzielę ( 18. lutego ) po Mszy św. o g. 10:00 katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych.

2. Bardzo dziękuję za ofiary na koszty ogrzewania kościoła.

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Wierszy za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Truskawki o przygotowanie na kolejny tydzień.

4. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu – nabożeństwa wielkopostne: Droga krzyżowa w piątki o g. 17:30, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o g. 12:00 – zapraszam!

5. W niedzielę ( 25. lutego ) spotkanie dla rodziców i młodzieży, kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

6. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

7. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpoczęła nawiedzanie naszych rodzin i domów. Niech wspólna modlitwa do Chrystusa za przyczyną Maryi Niepokalanej będzie źródłem miłości i jedności rodzin.

8. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 15 – 17 marca.

9. OGŁOSZENIE DLA NARZECZONYCH: Kurs przedmałżeński rozpocznie się 26. lutego w Parafii Św. Małgorzaty w Łomiankach. Spotkania w poniedziałki i w piątki o g. 19:00 – zapisy pod nr tel.: 501 161 939

10. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

11. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.