Słowo Boże kolejny raz w naszym życiu przynagliło nas do odpowiedzi na pytanie: Gdzie jest nasz największy skarb, o który zabiegamy?

1. We wtorek 01 sierpnia 79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – pamiętajmy w modlitwie o naszych narodowych bohaterach.

2. Dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy IV za wysprzątanie kościoła i za kwiaty, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy V o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

3. Dziękuję za ofiary na nowe ogrodzenie cmentarza.

4. Serdecznie dziękuję ojcom Kapucynom z Zakroczymia i ks. kanonikowi Mieczysławowi za zastępstwo. W okresie do 3 sierpnia włącznie w sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny. 2 i 3 sierpnia nie ma Mszy św.

5. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:30. Wizyty z sakramentami u starszych i chorych w sobotę od godz. 9:00.

6. W niedzielę 06 sierpnia – niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu – po Mszy św. o godz. 12:00 procesja eucharystyczna. W niedzielę 06 sierpnia będziemy obchodzić Święto Przemienienia Pańskiego.

7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

8. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena – 10 zł.

9. Życzę spokojnego tygodnia, radosnych i bezpiecznych wakacji.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.