„Cieszmy się i pod niebiosy wznośmy razem miłe głosy, bo wesoła dziś nowina: Czysta Panna rodzi Syna”.

Życzę błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego, przeżywanych w pokoju, a także umocnienia w wierze, nadziei i miłości. Niech spotkanie z objawionym Synem Bożym pozwoli z optymizmem, nadzieją i radością patrzeć w przyszłość. Życzę pięknych, serdecznych spotkań w gronie bliskich i przyjaciół.

1. W pierwszy i drugi dzień Świąt (25. i 26. XII.) zapraszam na Msze św. w porządku niedzielnym, a więc o g. 9:00, 10:30 i 12:00.

2. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę lub w zakrystii, m.in. na koszty ogrzewania i wywóz śmieci z cmentarza parafialnego. Koszty wywózki wzrosły, jest więcej odpadów!

3. Uszczelniliśmy na okres zimowy otwory w suficie kościoła.

4. Proszę wszelkie prace kamieniarskie i budowlane na cmentarzu zgłaszać wcześniej do mnie jako Proboszcza, administratora cmentarza!

5. Serdecznie dziękują kilku rodzinom z Aleksandrowa i Kiścinnego za poświęcenie wielu chwil i przygotowanie pięknej, świątecznej dekoracji!

6. Zapraszam parafian z Truskawki do przygotowania kościoła przed niedzielą – proszę o podanie terminu, gdyż w sobotę wypada 1 stycznia.

7. W piątek (31. XII.) zapraszam na Mszę św. o g. 17:00 i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego!

8. W sobotę (1. I.) Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze św. w porządku niedzielnym.

9. Chorych i starszych parafian z Sakramentami św. odwiedzę we wtorek 4 stycznia od g. 9:00, gdyż 7 stycznia pragnę rozpocząć Wizytę duszpasterską – „Kolędę” w naszych rodzinach!

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”. Dziś numer podwójny – cena 10 zł.

11. Życzę parafianom oraz naszym gościom błogosławionych Świąt, pięknych spotkań z bliskimi oraz spokojnego i zdrowego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.