ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Rafał Krawczyk, kawaler z parafii Św. Mikołaja biskupa w Łomnej i Klaudia Zwolińska, panna z Krogulca, nasza parafianka.

1. 21 kwietnia Niedziela Dobrego Pasterza, módlmy się za przygotowujących się do kapłaństwa, o nowe powołania; taca na Seminarium Duchowne.

2. Dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z gr. IV za wysprzątanie kościoła – proszę parafian z Sowiej Woli z gr. V na kolejny tydzień.

3. We wtorek ( 23. kwietnia ) Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa, męczennika, głównego patrona Polski, a w piątek święto Św. Marka, Ewangelisty, Msza św. o g. 17:00.

4. W sobotę ( 27. kwietnia ) o g. 15:00 spotkanie dla młodzieży, kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

5. W niedzielę ( 28. kwietnia ) po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

6. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny – obecnie nawiedza rodziny w Sowiej Woli. Następnie w Aleksandrowie – niech wspólna modlitwa za wstawiennictwem Maryi będzie źródłem jedności i miłości naszych rodzin.

7. Zbliża się miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej, naszej patronki będą odprawiane w niedzielę po Mszy o g. 12:00 – w tygodniu o g. 17:45 i Msza św. o g. 18:00.

8. Jeśli od pogrzebu w grobie rodzinnym minęło 20 lat, to należy odnowić prawo własności miejsca; zapraszam do kancelarii parafialnej.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

10. Życzę spokojnego tygodnia – Pan Jezus zmartwychwstał, Alleluja! Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.