Świątynie są wyjątkowym miejscem naszych spotkań z Bogiem. Niech Boże błogosławieństwo umocni w nas gorliwość o piękno i czystość zarówno materialnych jak i duchowych miejsc Bożej obecności.

1. W niedzielę ( 03. marca ) 17 rocz. nominacji ks. kardynała Kazimierza Nycza na stolicę arcybiskupią w Warszawie; módlmy się za naszego Pasterza.

2. W niedzielę ( 03. marca ) po Mszy św. o g. 12:00 nabożeństwo Gorzkich Żali.

3. Bardzo dziękuję za ofiary na koszty ogrzewania kościoła.

4. Dziękuję parafianom z Janówka: Bożenie i Hani Gzyra, Jadwidze Hajduk za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Brzozówki z grupy I o przygotowanie na kolejny tydzień.

5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o g. 17:30 – zapraszam.

6. Zapraszam dzieci i młodzież z rodzinami do udziału w konkursie na Palmę Wielkanocną. Regulamin jest zamieszczony na stronie internetowej Parafii i na facebook’u. Rozstrzygniecie konkursu w niedzielę palmową ( 24. marca ) po Mszy św. o g. 10:00.

7. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy nawiedza nasze rodziny. Od 6 marca w Sowiej Woli. Niech wspólna modlitwa za przyczyną Maryi będzie źródłem siły i jedności naszych rodzin.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach ( 15 – 17 marca ). Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. Mariusz Szykuła, misjonarz Krwi Chrystusa.

10. OGŁOSZENIE DLA NARZECZONYCH: Kurs przedmałżeński rozpoczął się w Parafii Św. Małgorzaty w Łomiankach. Spotkania w poniedziałki i w piątki o g. 19:00 – zapisy pod nr tel.: 501 161 939

11. Tygodnik „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.

12. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.