Rozpoczęliśmy radosne adwentowe przygotowanie i oczekiwanie na przyjście Pana Jezusa w święta Narodzenia Pańskiego i Jego przyjście w chwale na końcu czasów.

1. 05. XII. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych.

2. W czasie Adwentu zapraszam na Msze św. zwane Roratami, ku czci Najświętszej Maryi Panny w środy i w soboty o g. 17:00. Zapraszam szczególnie rodziców z dziećmi komunijnymi oraz młodzież.

3. Możemy nabywać poświęcone opłatki na stół Wigilijny, które przygotował p. Zygmunt, organista – składane ofiary są na potrzeby p. Organisty.

4. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na konta parafialne i te składane na tacę lub w zakrystii, m.in. na koszty ogrzewania kościoła!

5. Parafianom z Krogulca nie udało się przygotować naszego kościoła przed niedzielą. Kolejny raz serdecznie proszę parafian z Krogulca o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą; w związku ze skupieniem adwentowym proszę o przybycie o g. 12:00.

6. W sobotę i niedzielę (11 i 12. XII.) będziemy przeżywać skupienie adwentowe, w którym będzie nam pomagał ks. Ksawery Kujawa, misjonarz Krwi Chrystusa. Msze św. w sobotę o g. 11:00 i g. 17:00. Spowiedź adwentowa w sobotę od g. 10:30 i od g. 16:00, w niedzielę porządek Mszy św. bez zmian! Nie odkładajmy spowiedzi świętej na ostatnią chwilę!

7. Wniosek o wycinkę drzew, na cmentarzu parafialnym, z Urzędu Gminy wysłany został do dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego.

8. Prawdopodobnie nie uda się nam w tym roku ocieplić całego stropu kościoła: postaramy się uszczelnić na okres zimowy otwory w suficie.

9. Proszę wszelkie prace kamieniarskie i budowlane na cmentarzu zgłaszać wcześniej do mnie jako Proboszcza, administratora cmentarza!

10. Za tydzień po Mszy o g. 10:30 katecheza dla młodzieży, kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

12. Najbliższe intencje na przyszły tydzień i ogłoszenia na kolejną niedzielę, będą opublikowane na stronie internetowej i profilu Facebookowym parafii Wiersze w sobotę wieczorem.

13. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.