
Owocem udziału we Mszy Świętej są nasze serca napełnione pokojem. Na dalsze radosne świętowanie dnia Pańskiego przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
1. Dziękuję za ofiary na koszty ogrzewania kościoła, także za ofiary składane na bankowe konto parafialne.
2. Dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy III za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy IV o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień.
3. W niedzielę 16. lutego po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
4. W czwartek o g. 17:30 Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na rozważanie i dzielenie się Słowem Bożym.
5. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić w sobotę (22. lutego) święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
6. Pani architekt przygotowuje rysunek projektowy murowanego przedsionka do naszego kościoła.
7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat to należy odnowić prawo dysponowania miejscem na cmentarzu; zapraszam do kancelarii.
8. Wydanie numeru „Gość Niedzielny” – cena 10 zł.
9. Życzę błogosławionej i spokojnej niedzieli oraz całego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.