1. W niedzielę 26 listopada obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która przypada w ostatnią niedzielę Roku liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja Najśw. Sakramentu – Akt poświęcenia P. Jezusowi – możemy zyskać Odpust zupełny.

2. Bardzo dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy I: Za wysprzątanie kościoła. Serdecznie dziękuję druhom – strażakom z komendantem Jackiem, za oczyszczenie rynien z liści oraz uprzątnięcie całego terenu wokół kościoła! Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy II o przygotowanie kościoła na kolejny tydzień ( chryzantemy zdobią ołtarze ).

3. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: Ślusarz wykonał 39 trzymetrowych przęseł – przęsła są obecnie proszkowo malowane. Wkrótce ślusarz rozpocznie montaż przęseł. Mierzymy się z dużymi wydatkami. Bardzo proszę o pomoc finansową także na ogrzewanie kościoła.

4. W piątek (03 grudnia) rozpoczniemy ADWENT, czyli radosne oczekiwanie na święta Narodzenia Pańskiego i powtórne przyjście Pana Jezusa. Roraty będziemy odprawiać w środy i soboty o godz. 17:00 – już dziś zapraszam, rodziców z dziećmi, młodzież, starszych.

5. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca – w piątek od godz. 8:30 wizyty u chorych z sakramentami. Od godz. 16:30 spowiedź. W sobotę od godz. 16:00 – nabożeństwo wynagradzające Niep. Sercu N.M.P.

5. Za tydzień poświęcimy opłatki na stół wigilijny.

6. Rekolekcje adwentowe będą w dniach 15 – 17 grudnia 2023 r. (piątek – niedziela).

7. Proszę, aby na cmentarzu przemarznięte kwiaty składać obok kontenera, a plastikowe doniczki wrzucać do kontenera !!!

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest wyłożony na stoliku – cena 10 zł.

10. Życzę błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.