1. W niedzielę 19 listopada obchodzimy Szósty Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. Ogarniamy modlitwą wszystkich potrzebujących na duszy i na ciele.

2. W niedzielę 19 listopada po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. Bardzo dziękuję parafiankom z Brzozówki z grupy III: za wysprzątanie kościoła. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy I o przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego ( chryzantemy zdobią ołtarze ).

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: Ślusarz wykonał 39 trzymetrowych przęseł, które w tym tygodniu oddajemy do fachowego, proszkowego malowania. Mierzymy się z dużymi wydatkami. Bardzo proszę o pomoc finansową w związku z tą inwestycją.

5. W niedzielę 26 listopada – ostatnia niedziela Roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

6. Bardzo proszę, aby na cmentarzu przemarznięte kwiaty składać obok kontenera, a plastikowe doniczki wrzucać do kontenera !!!

7. Przyjmuję na wypominki roczne za zmarłych.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest wyłożony na stoliku – cena 10 zł.

10. Życzę błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.