Każdego dnia spotykamy ludzi, którzy potrzebują różnego wsparcia: dobrego słowa czy przyjaznego gestu. Niech Boże błogosławieństwo pomaga nam stawać się siewcami, dobroci, miłości i życzliwości.

1. 14. XI. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i młodzieży – kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

2. 14. XI. przeżywamy Światowy Dzień Ubogich oraz Niedzielę Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Serdeczną modlitwą i ofiarami złożonymi na tacę wspieramy duchowo i materialnie potrzebujących oraz cierpiących za swą wierność Chrystusowi Panu.

3. Do końca listopada nawiedzając cmentarz lub kościół możemy zyskać Odpust Zupełny pomagając naszym zmarłym skrócić męki czyśćcowe!

4. Przyjmuję na wypominki roczne za naszych zmarłych. Wypominkami rocznymi modlimy się w drugą środę miesiąca o g. 17:00.

5. W najbliższy czwartek (18. XI.) zamontujemy w naszym kościele dwa urządzenia klimatyzacyjne, które ekologicznie i cicho będą ogrzewać nasz kościół. Koszt tej inwestycji to 19 tysięcy 700 złotych. Ufam, że podołamy tej inwestycji i w większym komforcie będziemy przeżywać nabożeństwa. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na konto parafialne i ofiary składane na tacę czy w zakrystii – Bóg zapłać!

6. Bardzo dziękuję parafianom z Aleksandrowa z grupy I, czyli państwu Wandzie i Krzysztofowi Dąbrowskim, Krystynie Kucharskiej, Barbarze Kryger i Justynie Kowalskiej za przygotowanie naszego kościoła i terenu wokół niego przed niedzielą. Serdecznie zapraszam parafian z Aleksandrowa z grupy II do przygotowania kościoła przed niedzielą.

7. Przyjmuję intencje mszalne na nowy 2022 rok.

8. 14. XI. po obiedzie wyjeżdżam na własne rekolekcje kapłańskie. DO CZWARTKU 18. XI. WŁĄCZNIE NIE BĘDZIE MSZY ŚW. Sprawy pilne – pogrzebowe, proszę zgłaszać do mnie po nr tel.: 731-476-562.

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

10. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.