1. W niedzielę 12 listopada obchodzimy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem: „Bliski Wschód – to jest nasz dom”. Ogarniamy modlitwą i ofiarami na tacę chrześcijan cierpiących w Syrii, Libanie, Kazachstanie oraz Ziemi świętej.

2. W niedzielę 12 listopada po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla młodzieży, kandydatów do sakr. Bierzmowania i rodziców.

3. Bardzo dziękuję parafianom z Brzozówki z grupy II: Za wysprzątanie kościoła i terenu przykościelnego. Proszę parafian z Brzozówki z grupy III o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele ( chryzantemy są zakupione ).

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: Ślusarz wykonuje 39 trzymetrowych przęseł, które oddamy do fachowego malowania. Mierzymy się z dużymi wydatkami. Bardzo proszę o pomoc finansową w związku z tą inwestycją.

5. Przygotowujemy się duchowo do wprowadzenia do Parafii siedmiu ikon Przelania Krwi Chrystusa. W sobotę (18 listopada) – zapraszam o godz. 17:00 na Mszę św., konferencję i adorację. Będzie z nami ks. Ksawery, misjonarz Krwi Chrystusa.

6. W niedzielę (19 listopada) po Mszy św. o godz. 10:00 – spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.

7. Przyjmuję na wypominki roczne za zmarłych.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest wyłożony na stoliku – cena 10 zł.

10. Życzę błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.