XXXII Niedziela zwykła 06. 11. 2022 r.

1. W niedzielę 06. listopada – niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu, po Mszy św. o godz. 12:00 nabożeństwo adoracyjne.

2. W niedzielę 06. listopada po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci z klasy 3, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii św.

3. W sobotę (05. listopada) grupa trzydzieściorga młodzieży przystąpiła do sakramentu Bierzmowania, którego udzielił ks. biskup Rafał Markowski. Serdecznie dziękuję rodzicom i młodzieży za dar dla Parafii, którym jest świąteczny dywan – Bóg zapłać!

4. Dziękuję rodzicom młodzieży, która przystąpiła do sakramentu Bierzmowania za przygotowanie kościoła i terenu przykościelnego oraz za piękne kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Krogulca i z Wierszy o przygotowanie kościoła przed kolejną niedzielą.

5. Ślusarz przygotowuje bramę, furtkę i kilka przęseł do parkanu cmentarza. Wokół kościoła zamontowaliśmy latarnie, które doświetlają teren parafialny. Bardzo dziękuję za ofiary składane w związku z inwestycjami!

6. Przyjmuję na wypominki roczne za zmarłych. W środę (09. listopada) Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach. Do 08. listopada możemy zyskiwać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych.

7. W piątek (11. listopada) rocznica odzyskania niepodległości – święto narodowe. Msza św. o godz. 17:00 w intencji Ojczyzny, za jej chrześcijański rozwoju oraz za poległych w jej obronie. Zapraszam!

8. Jeżeli od ostatniego pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem / grobem. Zapraszam do kancelarii parafialnej.

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

10. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.