1. 01. XI będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Niech orędownictwo świętych oraz Boże błogosławieństwo pobudzają nas do kroczenia drogą przykazań do świętości i wiecznej ojczyzny. 01. XI Msze św. o g. 9:00 w kościele i o g. 12:00 na cmentarzu parafialnym. NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O G. 10:30. W dniach od 1 do 8 listopada nawiedzają cmentarz lub kościół możemy zyskiwać Odpust Zupełny pomagając naszym zmarłym skrócić męki czyśćcowe!

2. Przyjmuję na wypominki jednorazowe i roczne za naszych zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku i w zakrystii. Wypominkami jednorazowymi modlić się będziemy 1 listopada na cmentarzu po Mszy św. i 2 listopada o g. 17:00 przed Mszą św..

3. Poprosiłem o ofertę na dostawę i montaż dwóch urządzeń klimatyzacyjnych, które będą lepiej i ekologicznie ogrzewać nasz kościół. Firma może zamontować owe klimatyzatory za około 4 tygodnie. Koszt tej inwestycji to ponad 19 tysięcy złotych. Mam nadzieję, że podołamy tej sprawie i większym komforcie będziemy przeżywać nabożeństwa. Serdecznie dziękuję za ofiary już złożone na konto parafialne i ofiary składane na tacę czy w zakrystii – Bóg zapłać!

4. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VI i VII za PONOWNE przygotowanie naszego kościoła i terenu wokół niego przed niedzielą. Bóg zapłać za kwiaty, które zdobią ołtarz. Serdecznie zapraszam parafian z Sowiej Woli z grupy VIII do przygotowania kościoła i terenu wokół niego przed kolejną niedzielą.

5. Przyjmuję intencje mszalne na nowy 2022 rok.

6. W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od g. 16:30. W sobotę wizyty u chorych i starszych parafian od g. 9:00. W sobotę o g. 16 zapraszam na nowennę wynagradzającą Niepok. Sercu Maryi i adorację P. Jezusa w Najśw. Sakramencie.

7. Za tydzień (07. XI) zapraszam rodziców i dzieci komunijne na g. 10:30 i katechezę po Mszy św.

8. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

9. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.