1. W niedzielę 29 października obchodzimy Uroczystość Rocznicy Poświecenia naszej świątyni parafialnej. Wspominamy dzień, w którym nasi dziadkowie i rodzice wraz z bł. Stefanem kardynałem Wyszyńskim oddali ten gmach na własność Panu Bogu – dziękujemy za tę świątynię i wiarę przodków.

2. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa różańcowe: w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00, w tygodniu około g. 17:30.

3. Serdecznie dziękuję parafianom z Janówka: Jadwidze i Natalii Hajduk, Arturowi Ostrowskiemu oraz Sylwestrowi Wasilewskiemu za wysprzątanie kościoła i całego terenu przykościelnego. Proszę parafian z Brzozówki z grupy I o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele na kolejny tydzień.

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: Ślusarz wykonuje 39 trzymetrowych przęseł. Mierzymy się z dużymi wydatkami, a kończą się oszczędności. Bardzo proszę o nieco większe ofiary na tę inwestycję.

5. Przyjmuję na Wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych – kartki na Wypominki – na stoliku.

6. W środę (01 listopada) Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze św. o godz. 10:00 w kościele i o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym oraz procesja z modlitwą wypominkową za zmarłych. W czwartek (02 listopada) Dzień Zaduszny – Msza św. o godz. 17:00. W dniach od 1 do 8 listopada nawiedzając cmentarz lub kościół, odmawiając „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga”, „Wieczny odpoczynek” możemy zyskiwać odpust zupełny za zmarłych.

7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca: od godz. 8:30 wizyty z sakramentami u chorych i starszych, od godz. 16:30 spowiedź. Pierwsza sobota miesiąca od godz. 16:00 naboż. wynagradzające Niep. Sercu N.M.P.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest wyłożony na stoliku; cena 10 zł.

10. Życzę błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.