Pan Jezus w czasie swojej publicznej działalności zachęcał do wiary i ufności tych, którzy zwracali się do niego o pomoc. Dziś tę zachętę kieruje do nas, powtarzając: „nie bój się, wierz tylko” (Mt 5, 36). Niech dar Jego błogosławieństwa umacnia naszą wiarę i ufność.

1. 07. XI. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i dzieci komunijnych.

2. DO KOŃCA LISTOPADA nawiedzając cmentarz lub kościół możemy zyskać Odpust Zupełny pomagając naszym zmarłym skrócić męki czyśćcowe!

3. W czwartek (11. XI.) będziemy obchodzić narodowe Święto Niepodległości – módlmy się o chrześcijański rozwój naszej Ojczyzny.

4. Przyjmuję na wypominki roczne za naszych zmarłych. Wypominkami rocznymi modlimy się za zmarłych w drugą środę miesiąca o g. 17:00.

5. Najprawdopodobniej 18 listopada zamontujemy w naszym kościele dwa urządzenia klimatyzacyjne, które ekologicznie i cicho będą ogrzewać nasz kościół. Koszt tej inwestycji to ponad 19 tysięcy złotych. Ufam, że podołamy tej inwestycji i w większym komforcie będziemy przeżywać nabożeństwa. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na konto parafialne i ofiary składane na tacę czy w zakrystii – Bóg zapłać!

6. Bardzo dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy VIII, czyli państwu Marii i Andrzejowi Kurlanc, Janinie i Jolancie Ziulczyk oraz Hannie Wiśniewskiej za przygotowanie naszego kościoła i terenu wokół niego przed niedzielą. Serdecznie zapraszam parafian z Aleksandrowa do przygotowania kościoła i terenu wokół niego przed kolejną niedzielą.

7. Przyjmuję intencje mszalne na nowy 2022 rok.

8. Za tydzień (14. XI.) o g. 10:30 zapraszam młodzież – kandydatów do sakramentu Bierzmowania na Mszę św. i katechezę.

9. W przyszłą niedzielę po obiedzie wyjeżdżam na własne rekolekcje kapłańskie. DO CZWARTKU 18. XI. WŁĄCZNIE NIE BĘDZIE MSZY ŚW.

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

11. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.