1. W niedzielę 05 listopada + pierwsza niedziela miesiąca + po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W dniach od 01 do 08 listopada nawiedzając kościół lub cmentarz możemy zyskiwać odpust zupełny za zmarłych + przyjmuję na Wypominki roczne za naszych zmarłych + wypominkami modlimy się za zmarłych w drugą środę miesiąca o godz. 17:00.

3. Bardzo dziękuję parafianom z Brzozówki z grupy I: Za wysprzątanie kościoła i terenu przykościelnego. Proszę parafian z Brzozówki z grupy II o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele ( chryzantemy są zakupione ).

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: Ślusarz wykonuje 39 trzymetrowych przęseł. Mierzymy się z dużymi wydatkami, a kończą się oszczędności. Bardzo proszę o pomoc finansową w związku z tą inwestycją.

5. W sobotę (11 listopada) narodowe Święto Niepodległości + zapraszam na Mszę św. o godz. 17:00 + módlmy się za Ojczyznę, za jej chrześcijańską przyszłość.

6. W niedzielę (12 listopada) po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla młodzieży, kandydatów do bierzmowania i dla rodziców.

7. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

8. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest wyłożony na stoliku – cena 10 zł.

9. Życzę błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.