1. 24. X. Niedzielą Misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiarami złożonymi na tacę wspieramy pracę prawie 2 tysięcy polskich misjonarek i misjonarzy posługujących na wszystkich kontynentach świata.

2. Tydzień temu poświęciliśmy granitowy pomnik na grobie Ś.P. ks. Krzysztofa, który przez jedenaście lat pasterzował w naszej parafialnej wspólnocie. Polecamy miłosiernemu Bogu jego duszę, prosimy o wieczną radość przed obliczem zmartwychwstałego Zbawiciela, a grób otaczamy serdeczną opieką.

3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam w ostatnim tygodniu października codziennie zaraz po Mszy św. o g. 17:00. Dziś modlimy się na różańcu po sumie o g. 12:00.

4. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VI i VII za przygotowanie naszego kościoła i terenu wokół niego przed niedzielą. Bóg zapłać za kwiaty, które zdobią ołtarz. Serdecznie zapraszam parafian z Sowiej Woli z grupy VIII do przygotowania kościoła i terenu wokół niego przed kolejną niedzielą.

5. Przyjmuję intencje mszalne na nowy 2022 rok. Dla usprawnienia podawania intencji podawajmy tylko jednego zmarłego, a później uzupełnimy intencje!

6. Przyjmuję na wypominki jednorazowe i roczne za naszych zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku i w zakrystii. Nazwiska zmarłych proszę wypisywać wielkimi literami.

7. Za tydzień w poniedziałek (1. XI) będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o g. 9:00 w kościele i o g. 12:00 na cmentarzu parafialnym.

9. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.