W niedzielę 15 października obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja Życia”. 16 października przypada 45 rocz. wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Dziękujemy Bogu za życie i świadectwo niezłomnej wiary naszego świętego Rodaka – prosimy o błogosławieństwo dla Ojczyzny i naszych rodzin. Po Mszy św. zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży.

2. W niedzielę 15 października na Mszę św. o godz. 10:00 i naboż. różańcowe zapraszam młodzież z kl. 8 i starszą, kandydatów do sakr. Bierzmowania. Obecność na niedzielnej Mszy św. jest dla mnie potwierdzeniem, że młodzi ludzie pragną przyjąć ten sakrament.

3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00, w tygodniu o g. 17:30.

4. Dziękuję nowożeńcom Natalii i Maciejowi z rodziną za wysprzątanie kościoła i trenu wokół oraz za piękne kwiaty, które zdobią ołtarze. Proszę parafian z Truskawki o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele na kolejny tydzień.

5. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: Zakończyliśmy pierwszy etap budowy nowego parkanu cmentarza. Zakupiliśmy materiał na 39 przęseł trzymetrowych, które wykonuje ślusarz. Mierzymy się z dużymi wydatkami. Dziękuję za ofiary i proszę o kolejne na tę inwestycję.

6. Przyjmuję intencje mszalne na 2024 rok., oraz na Wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych – kartki na Wypominki – na stoliku.

7. W sobotę 21 października zapraszam o g. 17:00 na Mszę św., konferencję i adorację – przygotowujemy się do wprowadzenia do Parafii siedmiu ikon Przelania Najdroższej Krwi Chrystusa.

8. W niedzielę 22 października na Mszę św. o godz. 10 i naboż. różańcowe – zapraszam dzieci komunijne z rodzicami.

9. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

10. „Gość Niedzielny”, cena 10 zł.

11. Szczęść Boże! ks. Grzegorz, proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.