XXVIII Niedziela zwykła 09. 10. 2022 r.

1. PORZĄDEK MSZY ŚW. NIEDZIELNYCH OD PAŹDZIERNIKA JEST NASTĘPUJĄCY: GODZ. 8:30, 10:00, 12:00.

2. Bardzo dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy VIII, za przygotowanie kościoła oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Aleksandrowa z grupy I o przygotowanie kościoła i terenu wokół przed kolejną niedzielą.

3. Fachowiec zakończył prace przy układaniu kostki brukowej w alei na cmentarzu! Ślusarz przygotowuje bramę, furtkę i kilka brakujących przęseł do parkanu cmentarza.Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z tymi inwestycjami!

4. Trwa październik i nabożeństwa różańcowe. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i wszystkich parafian do udziału w modlitwie Kościoła za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej. Różaniec w tygodniu jest po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o g. 10:00.

5. Intencje mszalne na 2023 rok będę przyjmował od połowy października. Zapraszam w tygodniu, gdyż w niedzielę jest o wiele mniej czasu, aby rezerwować Msze św.!

6. Spotkanie dla rodziców i młodzieży, która w listopadzie przystąpi do Bierzmowania – w sobotę (15. X.) po nabożeństwie różańcowym.

7. W niedzielę (16. X.) będziemy przeżywać Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy”. Po Mszy św. zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości.

8. W niedzielę (16. X.) po Mszy św. o g. 10:00 spotkanie dla rodziców i młodzieży z klasy 8 rozpoczynającej przygotowanie do Bierzmowania.

9. Na stoliku wyłożone są kartki, aby zapisać naszych zmarłych do Wypominków jednorazowych i rocznych.

11. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.