Jeśli roślina do wzrostu potrzebuje wody i światła, tak my potrzebujemy Chrystusa. Napełnieni Jego łaską wydajmy w życiu dobre owoce.

1. W niedzielę 08 października dziękujemy Opatrzności Bożej i zaangażowanym parafianom za stronę internetową naszej Parafii, która istnieje od 10 lat i pomaga tworzyć wspólnotę wiary oraz zaprasza do naszej Parafii.

2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: rodziców z dziećmi, młodzież i wszystkich parafian. Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17:00.

3. Dziękuję parafianom z Wierszy za wysprzątanie kościoła i trenu wokół. Proszę narzeczonych Natalię i Macieja z rodziną o przygotowanie kościoła i terenu przy kościele na kolejny tydzień.

4. Prace przy wymianie ogrodzenia cmentarnego: zakończyliśmy pierwszy etap budowy nowego parkanu cmentarza. Zakupiliśmy materiał na przęsła ogrodzeniowe, które w najbliższych tygodniach będzie wykonywał ślusarz. Mierzymy się ze znacznymi wydatkami. Dziękuję za ofiary i proszę o kolejne na tę inwestycję.

5. Przyjmuję intencje mszalne na 2024 rok., oraz na Wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych – kartki na Wypominki – na stoliku.

6. W niedzielę (15 października) będziemy obchodzić Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II . Cywilizacja życia””. Po Mszy św. zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości.

7. W niedzielę 15 października na Mszę św. o godz. 10 i naboż. różańcowe zapraszam młodzież, kandydatów do sakr. Bierzmowania z klasy 8 i starszych.

8. Jeżeli od pogrzebu w rodzinnym grobie minęło 20 lat, to należy odnowić prawo dysponowania miejscem. Zapraszam do kancelarii.

9. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, cena 10 zł.

10. Dobrego i spokojnego tygodnia; Szczęść Boże! ks. Grzegorz, proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.