1. 03. X. na Mszy św. o g. 12:00 przeżywamy uroczystość poświęcenia obrazu błogosławionego kard. Stefana Wyszyńskiego. Dziękujemy Panu Bogu za wyniesienie do chwały ołtarzy Prymasa tysiąclecia, módlmy się za jego wstawiennictwem polecając nasze rodziny, parafię i Ojczyznę. Serdecznie dziękuję głównemu celebransowi ks. dziekanowi, kanonikowi Dariuszowi za odprawienie sumy, wygłoszenie Słowa Bożego i poświecenie obrazu bł. Prymasa. Dziękuję ks. wice – dziekanowi, kanonikowi Tadeuszowi i ks. Ksaweremu, misjonarzowi Krwi Chrystusa za obecność i serdeczną modlitwę. Z serca dziękuję ofiarodawcy obrazu bł. Prymasa – Bóg zapłać!

2. Granitowy pomnik na grobie Ś.P. ks. proboszcza Krzysztofa poświęcimy w niedzielę 17 października, czyli w samą rocznicę jego urodzin. Serdecznie dziękuję wszystkim za ofiary złożone na pomnik.

3. Udało się nam oczyścić cmentarz parafialny z akacji, które zarosły cmentarz. Dziękuję parafianinowi p. Józefowi Stanickiemu za kilku godzinną pomoc w uprzątnięciu i wywózce.

4. Serdecznie dziękuję parafianom z Sowiej Woli, z Grupy III, czyli paniom: Barbarze Liszkiewicz, Krystynie Miedzińskiej i Małgorzacie Wszołek za wysprzątanie kościoła i terenu wokół. Dziękuję ofiarodawcy za kwiaty zdobiące ołtarze. Bardzo proszę parafian z Sowiej Woli, z IV Grupy – o przygotowanie kościoła. Za 2 tygodnie kościół przygotuje Wspólnota Krwi Chrystusa.

5. Intencje mszalne na nowy 2022 rok będziemy przyjmować od połowy października.

6. Za tydzień (10. X.) będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski, pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

7. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam codziennie zaraz po Mszy św. czyli o g. 17:25. W niedzielę nabożeństwo różańcowe po Mszy o g. 12:00.

8. Za tydzień (10. X.) na Mszę św. o g. 10:30 zapraszam młodzież z I kl. licealnej i z kl. 8, a po niej na katechezę w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania.

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

10. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.