XXVII Niedziela zwykła 02. 10. 2022 r.

1. PORZĄDEK MSZY ŚW. NIEDZIELNYCH OD PAŹDZIERNIKA JEST NASTĘPUJĄCY: GODZ. 8:30, 10:00, 12:00.

2. W niedzielę 02. października podczas Mszy św. o godz. 10:00 dzieci komunijne z klasy 3 otrzymują poświęcone różańce.

3. Niedziela 02. października miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja. Nie ma procesji wokół kościoła. Spotkanie dla rodziców i młodzieży, która w listopadzie przystąpi do sakramentu Bierzmowania, zaraz po adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. W niedzielę 02. października po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszki na rzecz zakupu karetki dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym.

5. Bardzo dziękuję parafianom z Sowiej Woli z grupy VII, za przygotowanie kościoła, terenu przykościelnego oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VIII o przygotowanie kościoła i terenu wokół przed kolejną niedzielą.

6. Ślusarz przygotowuje suwaną bramę, furtkę i kilka brakujących przęseł do parkanu cmentarza. Fachowiec – brukarz rozpoczął prace przy głównej alejce cmentarza. Zakupiliśmy kostkę brukową. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z tymi inwestycjami!

7. Rozpoczęliśmy październik – nabożeństwa różańcowe. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i wszystkich parafian do udziału w pięknej modlitwie Kościoła za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej. Różaniec w tygodniu jest po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o g. 10:00.

8. Intencje mszalne na 2023 rok będę przyjmował od połowy października. Zapraszam w tygodniu, gdyż w niedzielę jest o wiele mniej czasu między Mszami św.!

9. Wizyty z sakramentami u chorych i starszych – w sobotę, 08. października.

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

11. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.