1. Granitowy pomnik na grobie Ś.P. ks. proboszcza Krzysztofa poświęcimy w niedzielę 17 października, czyli w samą rocznicę jego urodzin. Serdecznie dziękuję wszystkim za ofiary złożone na pomnik.

2. Bardzo proszę, aby odpady naturalne, z cmentarza składać obok kontenera, aby mogły wyschnąć! Koszty wywózki zależą od wagi śmieci! Przy cmentarzu umieściliśmy monitoring i tabliczki, które informują, że kontener jest TYLKO NA ODPADY Z CMENTARZA!

3. 26. IX. po Mszy św. o g. 10:30 katecheza dla rodziców i dzieci z klasy 3.

4. Serdecznie dziękuję parafianom z Sowiej Woli, z Grupy II, czyli paniom: Elżbiecie Mościckiej, Annie Tikunow i Iwonie Szymańskiej za wysprzątanie kościoła i terenu wokół oraz przystrojenie ołtarzy. Bardzo proszę parafian z Sowiej Woli, z III Grupy – o przygotowanie kościoła.

5. Intencje mszalne na nowy 2022 rok będziemy przyjmować od połowy października.

6. Za tydzień (03. X.) na Mszy św. o g. 12:00 będziemy przeżywać, uroczystość poświęcenia obrazu bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, dziękując Bogu za jego beatyfikację. Mszę św. będą odprawiać ks. dziekan, kanonik Dariusz Kosk oraz ks. Ksawery Kujawa, misjonarz Krwi Chrystusa. Serdecznie dziękuję ofiarodawcy, dzięki któremu wizerunek bł. Prymasa będzie w naszym kościele.

7. W piątek rozpoczniemy październik – miesiąc różańcowy. Zapraszam w dni powszednie na Mszę św. o g. 17, a zaraz po niej, czyli o g. 17:20 na nabożeństwo różańcowe. W piątek spowiedź św. od g. 16:30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe po Sumie, czyli o g. 12:50. W przyszłą niedzielę różaniec wyjątkowo o g. 11:15.

8. W sobotę wizyty z sakramentami u chorych i starszych parafian od g. 9:00

9. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

10. Życzę wszystkim parafianom oraz naszym gościom błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz,
Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.