XXVI Niedziela zwykła 25. 09. 2022 r.

1. PORZĄDEK MSZY ŚW. W NIEDZIELĘ OD PAŹDZIERNIKA BĘDZIE NASTĘPUJĄCY: GODZ. 8:30, 10:00, 12:00

2. W niedziele 25 września po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Bardzo dziękuję parafiankom z Sowiej Woli z grupy VI, za przygotowanie kościoła, terenu przykościelnego oraz za kwiaty zdobiące ołtarze. Proszę parafian z Sowiej Woli z grupy VII o przygotowanie kościoła i terenu wokół przed kolejną niedzielą.

4. Ślusarz przygotowuje suwaną bramę, furtkę i kilka brakujących przęseł do parkanu cmentarza. Fachowiec – brukarz jutro (26.09) rozpocznie prace przy głównej alejce cmentarza. Zakupiliśmy kostkę brukową.
Serdecznie dziękuję za ofiary składane w związku z tymi inwestycjami!

5. W sobotę (01 października) rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i wszystkich parafian do udziału w pięknej modlitwie Kościoła za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej. Różaniec w tygodniu będzie po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o g. 10:00

6. W niedzielę (02 października) na Mszy św. o g. 10:00 poświęcimy różańce dla dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii świętej.

7. Za tydzień na Mszę św. o godz. 12:00 proszę rodziców i młodzież, która jesienią przystąpi do sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. – katecheza.

8. Intencje mszalne na 2023 rok będę przyjmował od października. Zapraszam w tygodniu, gdyż w niedzielę jest o wiele mniej czasu między Mszami św.!

9. Wizyty z sakramentami u chorych i starszych – w sobotę, 08. października.

10. Zachęcam do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”.

11. Życzę błogosławionej niedzieli oraz spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże, ks. Grzegorz, Wasz proboszcz.

© 1953 - 2024 Wiersze pw. Niepokalanego Serca N. M. P.
Wszystkie prawa zastrzeżone.